Wydział Aktorski

Tadeusz Bartosik
Danuta Bleicher
Aleksandra Czerny
Ewa Drozdowska
Izabela Gajdarska
Halina Gryglaszewska
Gustaw Holoubek
Ludmiła Horbacka
Andrzej Kruczyński
Danuta Kwiatkowska
Ludmiła Legut
Halina Mikołajska
Jadwiga Ochalska
Maria Para
Maria Pawluśkiewicz
Zofia Truszkowska
Alicja Willman
Krystyna Wodnicka
Erika Wosińska

Tadeusz Bartkowiak
Marzanna Fiałkowska
Józef Harasiewicz
Anna Milewska
Anna Pasiut
Antoni Pszoniak
Ewa Raczkowska
Jerzy Stasiuk
Wojciech Ziętarski

Marek Chodorowski
Hanna Dudek
Aleksandra Górska
Rajmund Jarosz
Tadeusz Kwinta
Romuald Michalewski
Józef Morgała
Anna Polony
Czesława Pszczolińska
Jolanta Szemberg
Marek Walczewski
Feliks Woźnik
Janusz Zakrzeński

Maja Komorowska
Jerzy Bińczycki
Mieczysław Błochowiak
Cezariusz Chrapkiewicz
Bogna Gębik
Bogusława Kożusznik
Tadeusz Madeja
Andrzej Mrożewski
Maciej Prus
Ewa Śmiałowska
Bogusław Stokowski
Zbigniew Szymczak
Hanna Wróbel

Aleksander Bednarz
Kazimierz Borowiec
Andrzej Buszewicz
Małgorzata Dukiet
Jerzy Jogałła
Joanna Keller
Krystyna Król
Anna Krzyżewska
Ewa Mirowska
Bolesław Ogórek
Stefan Szramel
Iwona Świda
Hanna Wietrzny
Czesław Wojtała

Wojciech Alaborski
Zofia Bawankiewicz
Bogdan Hussakowski
Ida Kocur
Eugeniusz Korczarowski
Jan Krzyżanowski
Maria Omielska
Janusz Ostrowski
Maria Pabiś
Kazimierz Potocki
Maria Przybylska
Ryszard Sadowski
Kazimierz Siedlaczek
Irena Szczurowska
Teresa Wicińska

Andrzej Adamczewski
Teresa Budzisz- Krzyżanowska
Andrzej Fedorowicz
Henryk Giżycki
Krzysztof Kalczyński
Krzysztof Kumor
Józef Lewartowski
Teresa Lipowska
Krystyna Mikołajewska
Eugeniusz Nowakowski
Jan Nowicki
Wojciech Nowicki
Anna Seniuk
Janina Skołuba
Andrzej Skwarczyński
Zbigniew Sztejman
Paweł Unrug
Piotr Wysocki

DYPLOMANCI ODDZIAŁU LALKARSKIEGO Z ROKU 1962/63, KTÓRZY UKOŃCZYLI STUDIA NA WYDZIALE AKTORSKIM W ROKU 1963/64

Ryszard Jaśniewicz
Jan Jeruzal
Andrzej Kossowicz
Marta Kotowska
Kazimierz Motylewski
Paweł Nowisz
Józef Onyszkiewicz
Barbara Pribulka
Małgorzata Szudarska
Halina Wojtacha

Arkadiusz Bazak
Halina Branna
Andrzej Erchard
Stanisław Frąckowiak
Paweł Galia
Jacek Gruca
Elżbieta Jeżewska
Wojciech Krupiński
Jadwiga Lesiak
Władysław Liberda
Marta Ławińska
Józef Osławski
Jerzy Piwowarczyk
Magdalena Sokołowska
Andrzej Wilk

DYPLOMANCI PRZYJĘCI POCZĄTKOWO NA STUDIA LALKARSKIE, KTÓRZY ZOSTALI W TRAKCIE NAUKI PRZESUNIĘCI NA WYDZIAŁ AKTORSKI 1964/65

Zofia Ciesielska
Anna Drożdż
Kazimierz Kaczor
Barbara Koziarska
Mieczysław Ostroróg
Ryszard Pałczyński
Mieczysława Ramza
Janina Repetowska
Krystyna Stankiewicz
Lubomira Tarapacka
Andrzej Wrona

Zbigniew Bator
Ewa Ciepiela
Ewa Dec
Ewa Demarczyk
Zbigniew Grochal
Danuta Maksymowicz
Stanisław Malec
Krzysztof Misiurkiewicz
Andrzej Mrowiec
Janusz Nowicki
Jan Peszek
Maria Rabczyńska
Wanda Wieszczycka

Hanna Bitner
Mieczysław Franaszek
Aleksander Gierczak
Danuta Jamrozy
Krzysztof Jasiński
Olgierd Łukaszewicz
Jan Łukowski
Bogusław Marczak
Grażyna Marzec
Wojciech Pszoniak
Jerzy Schejbal
Zygmunt Sierakowski
Maria Stokowska

Jacek Bartyzel
Andrzej Bogusz
Marian Dziędziel
Jerzy Fedorowicz
Mikołaj Grabowski
Jerzy Jończyk
Zygmunt Józefczak
Teresa Kamińska
Andrzej Kierc
Adam Kopciuszewski
Rudolf Moliński
Urszula Popiel
Adam Sadzik
Olga Sitarska
Barbara Sokołowska
Janusz Szydłowski
Henryk Talar
Leszek Teleszyński
Jerzy Trela
Maria Wiśniowska
Wiesław Wójcik
Halina Wyrodek

Wiesław Drzewicz
Alfreda Grzywacz
Mieczysław Górkiewicz
Bronisława Horecza
Halina Jabłonowska
Jerzy Krasicki
Stanisława Kwaśniewska
Jerzy Nowak
Zofia Petry
Czesław Przybyła
Stanisław Romanek
Zygmunt Rzuchowski

Grażyna Barszczewska
Joanna Dobrzańska
Anna Halcewicz-Pleskaczewska
Tadeusz Huk
Stanisław Iżyłowski
Roman Marzec
Halina Miller-Jończyk
Justyna Mosz
Anna Musiał
Paweł Niedoba
Danuta Niemczyk
Krzysztof Orzechowski
Leszek Piskorz
Jerzy Święch
Leszek Świgoń
Adam Trela
Zinaida Zagner

Ryszard Balcerek
Stanisław Berny
Jan Hencz
Alicja Jachiewicz
Tadeusz Kijański
Waldemar Kotas
Zbigniew Mich
Jan Mitka
Janusz Rewiński
Teresa Sawicka
Ewa Smolińska
Stefan Socha
Ryszard Spyt
Jacek Strama
Jerzy Stuhr
Janina Szarek
Krystyna Józefa Tkacz
Marzena Trybała
Małgorzata Ząbkowska

Anna Badora
Karol Cichecki
Zbigniew Cieślar
Kazimierz Czapla
Marta Dutkiewicz
Krzysztof Górecki
Andrzej Grabowski
Krzysztof Jędrysek
Renata Kretówna
Jerzy Kryszak
Jerzy Kuczera
Jadwiga Leśniak-Jankowska
Marek Litewka
Krystyna Matuszewska
Czesława Monczka
Ewa Nijaki
Jan Pęczek
Tomasz Poźniak
Jan Prochyra
Andrzej Śleziak
Janusz Świerczyński
Oksana Szyjan-Król
Zbigniew Waszkielewicz

Bożena Adamek
Jan Blecki
Halina Chrobak
Janusz Gawlik
Jerzy Głybin
Paweł Korombel
Zbigniew Kosowski
Bogusław Linda
Włodzimierz Nurkowski
Małgorzata Pieklus
Bożena Rogalska
Marcin Rogoziński
Jacek Romanowski
Zdzisław Sośnierz

Ewa Badora
Anna Chudzikiewicz
Józef Czarnecki
Wojciech Droszczyński
Roman Frankl
Wojciech Leśniak
Agnieszka Mandat
Aleksander Mikołajczak
Czesław Nogacki
Henryk Nolewajko
Andrzej Nowakowski
Jan Parandyk
Teresa Pawłowicz
Małgorzata Peczyńska
Tomasz Radecki
Józef Sadowski
Jan Tomaszewski
Magdalena Ufir
Aleksander Wysocki
Marta Zdybicka

Jolanta Biela
Maria Czyż
Jan Frycz
Jolanta Gadaczek
Jadwiga Grygierczyk
Wiesław Kańtoch
Aleksandra Kisieleska
Andrzej Kowalczyk
Mirosław Krawczyk
Grażyna Laszczyk
Tomasz Lulek
Joanna Ładyńska
Maria Rybarczyk
Paweł Sanakiewicz
Krzysztof Stachowski
Jerzy Turowicz
Kazimierz Wysota
Mariola Żak

Stanisław Banaś
Jacek Brzostyński
Maria Bujas
Anna Chitro
Renata Domagała
Jerzy Dominik
Andrzej Dopierała
Jerzy Dziedzic
Krzysztof Globisz
Ryszard Jasiński
Rafał Jędrzejczyk
Dorota Kolak
Bożena Krzyżanowska
Alicja Kubaszewska
Jan Monczka
Krzysztof Pieczyński
Monika Rasiewicz
Marek Skup
Dorota Włodek
Jan Krzysztof Wojciechowski

Elżbieta Bielska
Marek Bocianiak
Lidia Bogacz
Zbigniew Borek
Małgorzata Chryc
Zbigniew Filary
Jacek Friedel
Janusz Gałka
Bohdan Graczyk
Krzysztof Grygier
Cezary Karpiński
Janusz Koprowski
Krystyna Kozanecka
Jacek Lecznar
Danuta Okopska
Grzegorz Pawłowski
Józef Polok
Andrzej Sadowski
Ewa Sąsiadek-Kalita
Barbara Szałapak
Jacek Wójcicki
Barbara Zielińska

Jarosław Bielski
Krzysztof Bochenek
Lech Chaco Mackiewicz
Konrad Dębogórski
Andrzej Franczyk
Grażyna Jędras
Grzegorz Juras
Andrzej Kaczmarczyk
Ewa Kasprzyk
Jakub Kosiniak
Sławomira Kozieniec
Katarzyna Litwin
Beata Malczewska
Krzysztof Matuszewski
Grzegorz Matysik
Marzena Oberkorn
Wojciech Olszański
Izabela Orkisz
Krzysztof Rogoż
Jerzy Światłoń
Marek Tobiasz
Marzena Tokarska
Juliusz Warunek
Henryk Wróżyński

Zbigniew Abrahamowicz
Jadwiga Baran
Marzena Berełkowska
Piotr Cyrwus
Waldemar Dziwniel
Dariusz Gnatowski
Katarzyna Gniewkowska
Andrzej Jesionek
Wiesław Kupczak
Paweł Kruszelnicki
Romuald Marek
Krzysztof Najbor
Tomasz Obara
Ireneusz Pastuszak
Beata Redo
Leszek Wojtaszak

Maria Artykiewicz
Maria Bielicka
Liliana Ciuk-Czarska
Bogusława Czupryna
Ludmiła Daniell
Mieczysław Daszewski
Mieczysław Dembowski
Jadwiga Gibczyńska
Janina Głód
Helena Hammer
Maria Kaczkowska
Łucja Karelus
Jan Krzywdziak
Halina Kuźniakówna
Dobrosław Mater
Wanda Niemczycka
Józef Para
Władysław Pawłowicz
Jan Pawłowski
Irena Rembiszewska
Dagny Rose
Jadwiga Różyska
Antoni Słociński
Leopold Szmaus
Barbara Wójtowicz
Lidia Wyrobiec
Irena Żółtowska

Alina Chechelska-Płoskonka
Marek Cichosz
Dariusz Domarecki
Maria Duda
Eugeniusz Dykiel
Adam Gługiewicz
Krzysztof Gołygowski
Marek Grabowski
Ewa Jendrzejewska-Musiał
Jarosław Karpuk
Krzysztof Kluzik
Beata Ożóg
Piotr Papierz
Grzegorz Sikora
Wojciech Skibiński
Renata Spinek
Janusz Stolarski
Beata Wojciechowska
Jacek Wojnicki
Andrzej Zieliński
Mariusz Żaba

Piotr Beluch
Piotr Bigora
Waldemar Cudzik
Jerzy Domski
Piotr Grabowski
Józef Hamkało
Bartosz Jarzymowski
Wanda Jursa
Anna Kadulska
Alina Kamińska
Marta Konarska-Rajca
Halina Kosela
Szymon Kuśmider
Maciej Luśnia
Przemysław Nikiel
Mariola Pietrek
Beata (Jagoda) Pietruszkówna
Katarzyna Piotrowska
Beata Rybarska (Rakowska)
Renata Stachowicz
Katarzyna Strojna
Wojciech Szawul
Marek Walczak
Maciej Zalewski
Łukasz Żurek

Michał Banach
Ewa Bukowska
Marek Bukowski
Marek Cynk
Sławomir Federowicz
Dorota Godzic
Katarzyna Jamróz
Marta Kalmus
Marek Karpowicz
Bernadetta Kuś
Ewa Mitoń
Grzegorz Muzyka
Agnieszka Schimscheiner
Sławomir Smoczyński
Piotr Wawrzyńczak
Tomasz Wysocki
Lucyna Zabawa

Marta Bizoń
Michał Bryś
Agnieszka Brzezińska
Jacek Dzięgiel
Dorota Ignatjew
Ewa Kaim
Sebastian Konrad
Rafał Kosecki
Przemysław Kozłowski
Radosław Krzyżowski
Grzegorz Łukawski
Grzegorz Łypaczewski
Lenka Pešak
Jacek Pułanecki
Krzysztof Radkowski
Magdalena Sztejman
Błażej Wójcik
Agnieszka Wróblewska

Magdalena Cielecka
Andrzej Deskur
Monika Jakowczuk
Zbigniew Kaleta
Agnieszka Korzeniowska
Beata Kozikowska
Katarzyna Krzanowska
Robert Latusek
Zuzanna Lipiec
Wojciech Łuczak
Bartosz Niebielski
Katarzyna Romańczuk
Joanna Rudek-Mastalerz
Dariusz Szymaniak
Katarzyna Tlałka
Paweł Tołwiński
Cezary Wiśniewski
Marek Wrona
Maria Wszół
Leszek Zduń

Dominika Bednarczyk
Andrzej Bienias
Włodzimierz Ciborowski
Bartosz Dziedzic
Małgorzata Gałkowska
Sebastian Grek
Adrianna Jerzmanowska
Wojciech Kalarus
Michał Konarski
Grzegorz Kwas
Grzegorz Miśtal
Adam Nawojczyk
Maja Ostaszewska
Maria Peszek
Olga Przeklasa-Wójcik
Piotr Rutkowski
Piotr Rybak
Katarzyna Sobczak
Agnieszka Wielgosz
Robert Żurek

Olga Adamska
Agnieszka Arendt
Małgorzata Brajner
Monika Chomicka-Szymaniak
Arkadiusz Detmer
Sebastian Domagała
Wojciech Fedor
Joanna Fidler
Elżbieta Firek
Andrzej Jurek
Tomasz Karolak
Mikołaj Klimek
Maciej Konopiński
Andrzej Konopka
Jakub Kornacki
Anna Lenczewska
Anna Nowicka
Ewa Romaniak
Katarzyna Sadowska
Sławomir Śmiałek
Jakub Przebindowski
Krzysztof Zawadzki

Wojciech Błach
Ewa Cupiał
Michał Chorosiński
Magdalena Dąbrowska
Agnieszka Drumińska
Magdalena Dziembowska
Zbigniew Dziduch
Filip Frątczak
Oskar Hamerski
Magdalena Kizinkiewicz
Martyna Kliszewska
Karol Kręc
Barbara Kurzaj
Paweł Okraska
Jakub Palacz
Matylda Paszczenko
Agnieszka Roszkowska
Marcin Sianko
Ewa Sobczak
Bożena Stachura
Magdalena Walach
Mariusz Witkowski

Tamara Arciuch
Sonia Bohosiewicz
Bogdan Brzyski
Piotr Bujno
Agnieszka Czyżewska
Grzegorz Falkowski
Katarzyna Galica
Radosław Kaim
Andrzej Kozłowski
Magdalena Kriger
Jacek Król
Joanna Kwiatkowska-Zduń
Maciej Małysa
Paulina Napora
Łukasz Nowicki
Dariusz Starczewski
Joanna Sydor
Dariusz Taraszkiewicz
Dariusz Toczek
Krzysztof Wnuk

Sebastian Badurek
Magdalena Boć
Teresa Dzielska
Anna Filusz
Aleksandra Godlewska
Urszula Grabowska
Piotr Jankowski
Marcin Kobierski
Elżbieta Komorowska
Sandra Korzeniak
Anna Kozak
Bartosz Mazur
Jan Nosal
Sebastian Oberc
Adrian Ochalik
Piotr Rękawik
Urszula Sadowińska
Marcin Szaforz
Krzysztof Szekalski
Bartosz Woźny
Iwona Wszołek
Małgorzata Zawadzka
Jacek Zięba-Jasiński

Lech Bijałd
Bronisław Cudzich
Jolanta Hanisz
Zofia Jarończyk
Leon Jezierski
Teresa Juszczyk-Czarnecka
Aniela Karczewska
Aleksandra Karzyńska
Anna Komorowska
Zofia Kordasiewicz
Aleksandra Kotapka-Bonarska
Janina Krokowska
Urszula Lassek
Lucyna Legut
Zofia Lubartowska
Bronisława Malewicz
Karol Obidniak
Barbara Pijarowska-Spodenkiewicz
Walentyna Sakkilari
Anna Seweryn-Sobolewska
Izabela Wicińska
Janina Widuchowska
Barbara Witek
Jan Mirosław Wojtulanis
Ryszard Zaorski

Barbara Biel
Bartosz Bulanda
Karolina Chapko
Michał Czyż
Piotr Domalewski
Anna Gorajska
Magda Grąziowska
Łukasz Ignasiński
Katarzyna Janekowicz
Natalia Kalita
Dominika Kimaty
Wojciech Kowalski
Krzysztof Kwiatkowski
Maciej Litkowski
Gracja Niedźwiedź
Gabriela Oberbek
Filip Perkowski
Jakub Perkowski
Krzysztof Pomietło
Tomasz Schuchardt
Anna Stela
Kamil Urban
Kamil Woźniak

SPECJALNOŚĆ WOKALNO-AKTORSKA

Mariusz Budkowski
Anna Bugajska
Mateusz Kaczmarek
Marta Krawczyk
Barbara Kurdej
Anna Mierzwa
Aliaksandr Reznikau
Adrian Wiśniewski

Łukasz Apostel
Julia Balsewicz
Mariusz Bulski
Michał Czernecki
Gabriela Czyżewska
Piotr Jędrzejek
Anna Kerth
Marta Król
Joanna Laskowska
Sebastian Łach
Dariusz Matys
Grzegorz Mielczarek
Joanna Niemirska
Martyna Peszko
Urszula Pietrzykowska
Michał Sitarski
Mirosława Sobik
Marcin Stec
Dominik Stroka
Maciej Stuhr
Agnieszka Śnieżyńska
Jacek Wytrzymały
Mariusz Zaniewski

SPECJALIZACJA WOKALNO-ESTRADOWA

Joanna Falkowska
Aleksandra Głowaczewska
Katarzyna Nowak
Dominika Urbańska
Anna Wodyńska

Iwona Buła
Marzena Ciuła
Aleksander Fiałek
Roma Gąsiorowska
Karina Grabowska
Mateusz Janicki
Agnieszka Jaworska
Paweł Kacprzycki
Kinga Kaczor
Agnieszka Kawiorska
Anna Kłos-Kleszczewska
Justyna Kołodziej
Juliusz Kubiak
Piotr Ligienza
Adrian Perdjon
Iwona Sitkowska
Kamil Smerdel
Paweł Tomaszewski
Krzysztof Wrona
Barbara Wysocka
Sławomir Zapała
Mirosława Żak

SPECJALIZACJA WOKALNO-ESTRADOWA

Marta Bucka
Katarzyna Chlebny
Marek Chudziński
Michał Łanuszka
Maciej Półtorak
Waldemar Raźniak
Piotr Rogucki
Agnieszka Wilkosz
Małgorzata Wojciechowska

Piotr Biedroń
Ołena Cikuj
Maria Dejmek
Jakub Gierszał
Daniel Guzdek
Marcin Kowalczyk
Paweł Kowalczyk
Maciej Nawrocki
Dawid Ogrodnik
Lidia Olszak
Hubert Podgórski
Patrycja Pulit
Ewa Srokowska
Piotr Stramowski
Daniel Szczypa
Wojciech Trela
Bartosz Waga
Krystian Wojtarowicz
Joanna Woźnicka
Katarzyna Zawadzka

SPECJALNOŚĆ WOKALNO-AKTORSKA

Adriana Kalska
Dawid Kartaszewicz
Karolina Kazoń
Patryk Kośnicki
Kornelia Maraszek
Mateusz Mikoś
Piotr Szekowski
Anna Terpiłowska
Magdalena Wrani-Stachowska

Katarzyna Aleksandrowicz
Iwona Budner
Ryszard Cebula
Beata Fido
Krzysztof Głuchowski
Rafał Gralewski
Julian Gwiżdż (Mere)
Beata Kałek
Dorota Kiełkowicz
Małgorzata Magier
Grażyna Misiorowska
Krystian Nehrebecki
Artur Pierściński
Jacek Poniedziałek
Anna Radwan
Bogusław Suszka
Janusz Śmiłek
Przemysław Tejkowski
Piotr Urbaniak
Tomasz Wachowicz
Aneta Ziaja
Grzegorz Żyła

Grzegorz Chrapkiewicz
Lidia Duda
Lech Dyblik
Wiesław Dziuba
Tadeusz Hankiewicz
Marek Kalita
Zdzisław Korzeniowski
Janina Kulhanek
Konrad Łatacha
Zbigniew Mieczyński
Wojciech Piekarski
Agata Pilitowska
Kamila Sammler
Andrzej Słabiak
Wiesław Sokołowski
Grażyna Trela
Joanna Wizmur
Kajetan Wolniewicz
Elżbieta Zając
Józefa Zając

Bolesław Brzozowski
Władysław Byrdy
Andrzej Celiński
Piotr Dąbrowski
Ireneusz Sylwester Dydliński
Dorota Ficoń
Jolanta Grudzień
Marta Jurasz
Małgorzata Krochmal
Karina Krzywicka-Dąbrowska
Krzysztof Łakomik
Artur Majewski
Jacek Milczanowski
Renata Nowicka-Mastek
Beata Paluch
Piotr Sambor
Dariusz Siatkowski
Aldona Skiba
Marta Szmigielska
Jarosław Tyrański
Grażyna Walasek

Elżbieta Czerczuk
Dariusz Dróżdż
Edward Durda
Rafał Dziwisz
Krzysztof Gadacz
Roman Gancarczyk
Marek Gierszał
Marta Grabysz-Ślusarczyk
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
Małgorzata Kochan
Małgorzata Krzysica
Mirosław Książek
Robert Kuźniar
Roland Nowak
Zbigniew Paterak
Piotr Pilitowski
Zbigniew Rola
Dorota Segda
Robert Wdaniec
Elżbieta Wróblewska
Robert Wyród
Beata Zygarlicka-Gawęda

Zbigniew Cybulski
Stanisław Czaderski
Bohdan Czechak
Edward Dobrzański
Jan Güntner
Leszek Herdegen
Zygmunt Hobot
Kalina Jędrusik
Tadeusz Jurasz
Bogumił Kobiela
Ryszard Kotas
Ryszard Krzyżanowski
Lesław Mazurkiewicz
Alicja Migula
Ryszard Moskaluk
Maria Możdżeń
Izabela Paszkiewicz
Lidia Rybotycka
Jerzy Sagan
Tadeusz Śliwiak
Leszek Śmigielski
Zygmunt Tadeusiak
Jadwiga Wiśniewska
Danuta Zaborowska
Halina Zaczek
Józef Zbiróg

Stanisław Chmieloch
Zofia Czerwińska
Krzesisława Dubiel
Małgorzata Dudek
Adam Fiut
Irena Kądziołka
Bohdan Kraśkiewicz
Krystyna Maciejewska
Maria Nowotarska
Romana Próchnicka
Wacław Szklarski
Marek Szyszkowski
Wiktor Zatwarski
Zbigniew Żwak

Zbigniew Bebak
Barbara Bieńkowska
Izabela Bilska
Jerzy Ciapka
Bolesław Ciesielski
Maria Fidzińska
Władysław Głąbik
Jerzy Goliński
Anna Gołębiowska
Irena Hrehorowicz
Jerzy Jarocki
Maria Klejdysz
Renata Kułakowska
Stanisław Michalik
Irena Miszke
Kazimierz Orzechowski
Leszek Solski
Zofia Streer
Elżbieta Trojanowska
Juliusz Zawirski
Alina Żubr

Dariusz Błażejewski
Przemysław Branny
Paweł Deląg
Paweł Gędłek
Marcin Grzymowicz
Abdul Hussain Khalifa
Rafał Kowal
Maciej Kowalewski
Andrzej Łachański
Tadeusz Łomnicki
Katarzyna Łukaszyńska
Małgorzata Maślanka
Stanisław Mucha
Izabela Noszczyk
Błażej Peszek
Agnieszka Rosiek
Artur Rzegocki
Artur Sokołowski
Barbara Szotek
Edyta Torhan-Kowalewska
Anna Izolda Wójcikiewicz
Joanna Żurawska

Leszek Benke
Iwona Bielska
Alicja Bienicewicz
Dagmara Bilińska
Tadeusz Bradecki
Aldona Grochal
Władysław Guzik
Jerzy Hojda
Andrzej Hudziak
Jolanta Janusz
Magdalena Jarosz
Andrzej Jurczyński
Ryszard Łukowski
Bogdan Michalik
Bogdan Misiewicz
Zbigniew Ruciński
Danuta Ruksza
Marcin Sosnowski
Tadeusz Zięba

Elżbieta Fediuk
Stanisław Jaskułka
Wiesław Komasa
Andrzej Lajborek
Ewa Lejczak
Izabella Połabińska
Zbigniew Samogranicki
Anna Sokołowska
Andrzej Wojaczek

Przemysław Babiarz
Agnieszka Borowiec
Piotr Borowiec
Beata Buczek
Elwira Dzikowska
Beata Fudalej
Anna Haber
Maciej Jackowski
Iwona Konieczkowska
Zbigniew Kozłowski
Marcin Kuźmiński
Marek Lelek
Piotr Makowski
Paweł Miśkiewicz
Agata Paleczna
Agata Piotrowska
Jacek Plewa
Maria Raif
Cezary Rybiński
Tomasz Schimscheiner
Monika Tyblewska
Jakub Ulewicz
Małgorzata Zalewska-Babiarz

Artur Dziurman
Janusz Głogowski
Grzegorz Gzyl
Agata Jakubik
Aldona Jankowska
Małgorzata Jęczmyk
Barbara Krasińska
Zuzanna Leśniak
Ewelina Paszke
Piotr Piecha
Ireneusz Piekarewicz
Leszek Pniaczek
Maurycy Polaski
Łukasz Rybarski
Beata Rybotycka
Marek Sawicki
Maciej Słota
Krzysztof Stawowy
Jarosław Szwec
Małgorzata Then

Hanna Bieluszko
Włodzimierz Biernacki
Joanna Budniok
Edward Dargiewicz
Marek Gliński
Grzegorz Górny
Barbara Grabowska
Antoni Gryzik
Urszula Kiebzak
Robert Klenner
Jan Korwin-Kochanowski
Zbigniew Leraczyk
Katarzyna Lis
Krzysztof Nowik
Tomasz Pisecki
Dorota Pomykała
Ewa Serwa
Adam Szymura
Ewa Taraszkiewicz
Anna Wesołowska
Leszek Zdybał

Tomasz Augustynowicz
Dominik Bąk
Magdalena Boczarska
Beata Chruścińska
Magdalena Czerwińska
Patrycja Durska
Krzysztof Dziób
Dominika Figurska
Witold Huzior
Krzysztof Korzeniowski
Robert Koszucki
Tomasz Kot
Joanna Liszowska
Karolina Lutczyn
Anna Piróg
Krzysztof Pluskota
Agata Pruchniewska
Mateusz Przyłęcki
Michał Rykowski
Karina Seweryn
Jakub Snochowski
Katarzyna Strączek
Dawid Zawadzki

Hubert Bronicki
Tomasz Cymerman
Szymon Czacki
Iwona Głowińska
Marta Gortych
Marcin Kalisz
Konrad Kosecki
Marta Malikowska
Dominika Markuszewska
Katarzyna Misiewicz-Żurek
Dagmara Mrowiec
Dominik Nowak
Karolina Porcari
Andrzej Rozmus
Piotr Sieklucki
Maciej Skuratowicz
Adam Szarek
Adam Szczyszczaj
Aneta Wirzinkiewicz
Lesław Żurek

Klara Bielawka
Matylda Baczyńska
Piotr Franasowicz
Rafał Fudalej
Piotr Głowacki
Karolina Gorczyca
Karolina Kominek-Skuratowicz
Michał Kowalczyk
Magdalena Kozińska
Łukasz Krzemiński
Wiktor Loga-Skarczewski
Łukasz Nagórski
Andrzej Popiel
Agnieszka Radzikowska
Łukasz Raś
Rafał Sadowski
Olga Szostak
Kornelia Trawkowska
Marcin Zacharzewski
Joanna Zubrycka
Michał Wiśniewski

SPECJALIZACJA WOKALNO-AKTORSKA

Michał Kocurek
Marta Ledwoń
Maciej Maciejewski
Tomasz Nosinski
Zuzanna Skolias
Wanda Skorny
Karolina Sokołowska
Jagoda Stach

Bogusz Bilewski
Leokadia Ekwińska-Jesionkowska
Maria Gdowska
Michał Lekszycki
Danuta Lipińska
Ferdynand Matysik
Zofia Mikulska
Maciej Nowakowski
Izabela Olszewska
Witold Pyrkosz
Kazimierz Sus
Wanda Swaryczewska
Witold Tokarski
Ryszard Waldeck
Barbara Wałek
Irena Włodek
Adela Zgrzybłowska

Katarzyna Dorosińska
Bartosz Gelner
Małgorzata Gorol
Marek Hucz
Jan Jurkowski
Anna Kaszuba
Martyna Krzysztofik
Kamila Kuboth
Maja Łukowska
Antoni Paradowski
Sylwester Piechura
Maurycy Popiel
Maciej Raniszewski
Wojciech Sikora
Ryszard Starosta
Łukasz Stawarczyk
Mateusz Trembaczowski
Arkadiusz Walesiak
Izabela Warykiewicz
Łukasz Wójcik

SPECJALNOŚĆ WOKALNO-AKTORSKA

Kamil Błoch
Barbara Garstka
Marcin Kątny
Monika Kępska
Agata Klimczak
Beata Linde-Lubaszenko
Magdalena Placek
Łukasz Szczepanik
Rafał Supiński

Marek Braun
Szymon Budzyk
Michał Chołka
Aleksandra Cizancourt
Daniel Dobosz
Karolina Fortuna
Piotr Hudziak
Miron Jagniewski
Natalia Jakubowska
Michał Kasprzak
Justyna Kulig
Marcin Lewandowski
Grzegorz Mikołajczyk
Małgorzata Moskalewicz
Andrzej Plata
Paulina Puślednik
Michał Siudek
Radosław Sołtys
Rafał Szumera
Julia Wyszyńska
Katarzyna Zawiślak-Dolny

SPECJALNOŚĆ WOKALNO-AKTORSKA

Agnieszka Findysz
Paweł Izdebski
Wiktor Korzeniowski
Karolina Łękawa
Karolina Michalik

Jakub Bohosiewicz
Ewa Brajner-Leonowicz
Małgorzata Buczkowska
Bartłomiej Chowaniec
Mateusz Dewera
Gabriela Frycz
Jacek Joniec
Agata Kaputa
Dominika Knapik
Bogusław Kudłek
Wojciech Leonowicz
Michał Majnicz
Anna Oberc
Krzysztof Olchawa
Sebastian Owczarek
Sebastian Pałka
Sławomir Popek
Lena Skrzypczak
Ewelina Starejki
Monika Strzelczyk
Marcin Tyrol
Katarzyna Warnke
Katarzyna Zielińska

SPECJALIZACJAWOKALNO-ESTRADOWA

Ewa Bartos
Agnieszka Chrzanowska
Ada Fijał
Anita Kobiernicka
Elżbieta Kulpa
Ksenia Pomian
Katarzyna Przedpełska
Magdalena Sekuła
Katarzyna Weredyńska
Elżbieta Wieciech
Agnieszka Wielanowska

Marcel Borowiec
Mikołaj Dróźdż
Magdalena Hertich-Woleńska
Maria Kania
Łukasz Kabus
Bartłomiej Kotschedoff
Wiktoria Kulaszewska
Tomasz Madej
Paweł Peterman
Aleksandra Pisula
Jasmine Polak
Julia Sobiesiak
Anna Mariam Stachoń
Sandra Staniszewska
Adrian Wajda
Radosław Walenda
Michał Wanio
Jakub Wróblewski

SPECJALNOŚĆ WOKALNO-AKTORSKA

Karolina Głąb
Katarzyna Kubacka
Adianna Kućmierz
Daniel Malchar
Marta Mazurek
Jan Sobolewski
Łukasz Stawowczyk
Weronika Wronka

Katarzyna Bednarz
Anna Cieślak
Joanna Drozda
Piotr Duda
Przemysław Gąsiorowicz
Adam Graczyk
Agnieszka Grochowicz
Remigiusz Jankowski
Jakub Kotyński
Paweł Kumięga
Michał Maliszewski
Wojciech Masacz
Szymon Mysłakowski
Marta Ojrzyńska
Przemysław Pankowski
Małgorzata Piskorz
Agnieszka Podsiadlik
Piotr Polak
Magdalena Popławska
Justyna Sieniawska
Julia Sitarska
Karol Śmiałek
Krzysztof Zarzecki

SPECJALIZACJA WOKALNO-ESTRADOWA

Ewa Breguła
Dominika Buczek
Beata Czernecka
Zofia Dąbrowska
Beata Kacprzyk
Anna Krakowiak
Edyta Szala
Anna Warchał

Edyta Babiarska
Olga Bołądź
Łukasz Byczek
Beata Dudek
Jakub Falkowski
Grzegorz Grabowski
Magdalena Kajrowicz
Katarzyna Kilar
Lidia Kucharska
Adam Kuzycz Berezowski
Katarzyna Maciąg
Wojciech Niemczyk
Krzysztof Piątkowski
Wojciech Sandach
Paweł Smagała
Karolina Stefańska
Magdalena Turczeniewicz
Wojciech Wachuda
Krzysztof Wieszczek
Honorata Witańska

SPECJALIZACJA WOKALNO-ESTRADOWA

Kamil Kulda
Joanna Kulig
Martyna Malcharek
Łukasz Mazurek
Agata Myśliwiec
Oksana Pryjmak
Krzysztof Żabka

Krystyna Chmielewska
Marian Czech
Aleksander Fabisiak
Janusz Grzegdala
Urszula Jursa-Marczyńska
Elżbieta Karkoszka
Bogusław Kierc
Jan Młodawski
Adam Romanowski
Wojciech Sztokinger

Anna Dymna
Mieczysław Grąbka
Wacław Jankowski
Marian Jaskulski
Elżbieta Kijowska
Ewa Kolasińska
Jerzy Król
Andrzej Lipski
Andrzej Malec
Małgorzata Nieśpiałowska-Szlachta
Bogumił Rzechowski
Dariusz Skowroński
Jerzy Szozda
Anna Tomaszewska
Ewa Worytkiewicz
Kazimierz Zaklukiewicz
Wanda Ziembicka

Jerzy Bączek
Teresa Bielińska
Maria Ciesielska
Halina Dobrowolska
Wanda Elbińska
Andrzej Gazdeczka
Jerzy Grotowski
Zofia Kalińska
Tadeusz Krasnodębski
Zofia Kuc
Zdzisław Kuźniar
Jan Mayzel
Katarzyna Meyer
Stanisław Michalski
Alina Obidniak
Wanda Siemaszko
Janusz Sykutera
Krzysztof Wieczorek

Henryk Gońda
Kazimierz Kurek
Janusz Marzec
Irena Morawska
Stanisław Niwiński
Barbara Połomska
Krystyna Pukło-Moll
Jerzy Sopoćko
Jadwiga Sulińska
Maria Zając
Kazimierz Zieliński
Andrzej Ziębiński
Jerzy Złotnicki

Jan Błeszyński
Jerzy Buczacki
Barbara Gadzina
Andrzej Głoskowski
Janina Grudnik
Irena Jun
Stefan Kubicki
Zdzisław Skrzypek
Maria Szarłat
Juliusz Terajewicz
Stanisława Waligóra
Jerzy Wasiuczyński
Ewa Wawrzoń
Józef Wieczorek